KONST / Litografier / Färglitografi 16285043
nr 1628 5043
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 16/45. Färglitografi, bildmått: 31x30cm, yttermått inklusive ram: 50x44cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:05:56
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg